Kontakt

Aldona

 

Jestem kapitanem tego okrętu. Skończyłam stosunki międzynarodowe. Fascynują mnie dwie skrajne kultury – latynoamerykańska i skandynawska. Piszę, montuję, fotografuję i podróżuję (ostatnio częściej palcem po mapie). Jestem też współautorką mojego największego dzieła – prawie dwuletniego Feliksa. Napisz do mnie na pofikasz@gmail.com lub ahartwinska@gmail.com

Adam

 

Reżyser i mąż, bez którego pomocy nie powstałoby ani jedno zdanie na blogu, a vlog nie mógłby istnieć. Jego życie nie ma sensu bez filmów. Kiedy nie biega po planach filmowych to filmy ogląda w domu. Kiedy ich nie ogląda to o nich czyta. Zakochany bez pamięci w synku, Feliksie.

Mati

 

Kex, love i rock&roll. Skandynawistka i dziennikarka. Od zawsze uparcie dąży do celu. Skończyła filologię szwedzką i wyjechała do Szwecji studiować dziennikarstwo na Uniwersytecie Sztokholmskim. Życie za wielką, europejską wodą ją tak pochłonęło, że coraz mniej czasu ma na pisanie tutaj, co łamie mi serce.

Anita

 

Miłośniczka pięknych wnętrz, IKEI, antykwariatów i pchlich targów. Polonistka z wykształcenia, z niesamowitą ręką do kwiatów, roślin, ale też zwierząt. Uwielbia czytać, a honorowe miejsce na jej półce zajmują skandynawskie kryminały.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas na pofikasz@gmail.com. Koniecznie spotkaj się z nami w innych miejscach:

Facebook'u
YouTube