Szwedzki design – testujemy Poster Store

Sztuka powinna być dostępna dla każdego – powiedział Oskar Renlund, założycieli firmy Poster Store. Dziś jest to dynamicznie rozwijający się sklep, promujący szwedzki design i styl skandynawski. Zatem: testujemy szwedzkie plakaty!

Szwedzkie plakaty“? Kiedy patrzysz na ofertę to masz wrażenie, że to jednak prawdziwe obrazy.  Dość długo zajęło mi wybranie swoich plakatów, bo oferta jest bardzo bogata. Ale nie to stanowiło dla mnie największą zagadkę. Co było dla mnie ważne?

  • Przesyłka podróżuje prosto ze Szwecji. Jakim cudem zapakują plakaty i szklane ramki tak, by się nie potłukły?
  • Czy ja, dwie lewe rączki, poradzę sobie ze złożeniem plakatów i przybiciem ich do ściany?
  • Czy odpowiednio dobiorę w sklepie online, by dobrze wyglądały na ścianie?

Krótka historia marki

Poster Store założyli w 2014 roku w Sztokholmie bracia – Oskar Renlund i Tobias Renlund. Idea była prosta: każdy powinien mieć równy dostęp do sztuki (brzmi podobnie do allemansrätten!).

Siłą napędową Poster Store była chęć stworzenia inspirującego miejsca. Twój dom powinien być oazą relaksu, która daje Ci inspirację i energię – chcemy pomóc ludziom w jego stworzeniu oraz być częścią tego procesu. – Oskar Renlund

Wszystkie plakaty drukowane są w Sztokholmie. Papier pochodzi z zakładu papierniczego Lessebo bruk. Od jakiegoś czasu plakaty Poster Store wysyłane są do Polski, a strona internetowa, na której składa się zamówienia, jest również po polsku.

Szwedzki design z dostawą do domu

Na paczkę czekałam cztery dni robocze. Przyszły zapakowane solidnie – w folii bąbelkowej, grubej teksturze i ochraniaczach tekturowych na rogach. Nic się nie stało ani plakatom, ani ramkom.

Ale konkurencja już czyha!

A to nasza nowa ściana!

 

 

Chcesz swój plakat?

Złap ten kod rabatowy: pofikasz30 – dostaniesz 30% rabatu na zamówienie (z wyłączeniem kategorii Selection).

Dodaj komentarz